Księga gości

Zobacz wpisy
Dopisz się

Licznik odwiedzin

Ilość osób online: 1
Liczba odwiedzin: 25119 Dziękujemy!

Też warto zobaczyć...

Katalog stron Âz.eglarskich

Toplista serwisu e-Âz.agle!

NAJLEPSZE STRONY POÂS'WIA(?CONE ÂZ.EGLARSTWU!

Analiza oglÂa;dalnoÂs'ci witryny

Statystyka

Maciej Sodkiewicz Drukuj
Skiperzy
Dział szkoleń

Uwielbiam żeglować, poznawać nowe miejsca, nowe porty oraz nowych ludzi. Pasjonuję się szczególnie manewrowaniem jachtami, nawigacją i logistyką żeglarską. W czasie, gdy nie pływam, to siedzę przy biurku i... knuję, gdzie by tu jeszcze popłynąć...

Maciej Sodkiewicz

Na moim koncie znajduje się kilka skryptów związanych z tematyką żeglarską, a także kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń manewrowych i kursów. Do mych głównych wad należą miłość do morza oraz to, że spędzam na nim po 4 - 5 miesięcy rocznie. Logistyka pociąga mnie prawie tak bardzo, jak samo pływanie. Szukasz kogoś, kto zaplanuje rejs specjalnie dla Ciebie?? Napisz , a z pewnością coś wymyślę...


< Poprzedni