Księga gości

Zobacz wpisy
Dopisz się

Licznik odwiedzin

Ilość osób online: 1
Liczba odwiedzin: 25119 Dziękujemy!

Też warto zobaczyć...

Katalog stron Âz.eglarskich

Toplista serwisu e-Âz.agle!

NAJLEPSZE STRONY POÂS'WIA(?CONE ÂZ.EGLARSTWU!

Analiza oglÂa;dalnoÂs'ci witryny

Statystyka

Jachty Drukuj
s/y WOJ - Gib' Sea 126
Image Jednostka wyprodukowana we Francji w stoczni Gilbert Marine, przystosowana i wyposażona do żeglugi w dwanaście osób, szczególnie polecana dla ceniącej sobie komfort braci żeglarskiej.

To dzielny jacht w bardzo dobrym stanie technicznym, pozwalający na bezpieczne i szybkie żeglowanie. Wnętrze zostało funkcjonalnie zaprojektowane gwarantując dużą przestrzeń mieszkalną i komfortowe warunki. Cztery dwuosobowe kabiny, w których w każdej znajduje się umywalka. Dwie toalety w tym jedna z prysznicem. Przestronny kambuz z dwupalnikową kuchenką gazową, piekarnikiem i lodówką. Elektryczna instalacja wody pitnej (ciepła i zimna) oraz woda zaburtowa (pompka nożna). Duża liczba jaskółek i bakist. Takie wyposażenie oraz przestronny kokpit sprawiają, że pobyt na pokładzie nawet dwunastoosobowej załogi jest dużą przyjemnością.

Jacht wyposażony jest w hydraulicznego autopilota, log, echosondę, Navtex, radar (RL70C), GPS (monitor nawigacyjny C60), UKF-kę, elektryczną windę kotwiczną oraz wiatromierz. Do dyspozycji jest także sekstant, 3 kompasy, 2 lornetki oraz odtwarzacz płyt kompaktowych / USB dla uprzyjemnienia żeglugi ;).

Środki Ratunkowe:

Tratwy ratunkowe, 12 kamizelek ratunkowych, trzy gaśnice, EPIRB, środki pirotechniczne.

Dane techniczne:  
Dług. / szer. / zanurzenie: 13,75 / 4,05 / 1,80m
Powierzchnia żagla:
85 m²
Ciężar:
10 t
Woda / paliwo
600l / 200l
Moc silnika:
50 KM
Kabiny:
4
Koje:
12
Toalety:
2
   
Wyposażenie:  
Ponton z silnikiem Merkury 5 KM